Vēsture

amatciems māja dīķis house pond дом пруд
Uzņēmuma pirmsākumi meklējami 1997. gadā, kad tā dibinātājam radās vēlme dzīvot labiekārtotā, ainaviskā un meža ieskautā īpašumā pie ūdens. Kā rezultātā radās ideja par ciemata izveidi, un tapa projekts Amatciems — vieta kur cilvēks ir harmonijā ar dabu — dominē daba, ne cilvēks.

Sākot celt ciematu, mājas tika izvietotas tā, lai no tām pavērtos lieliska dabas ainava, kā arī interjers tika veidots līdzsvarā ar dabu un cilvēka radīto. Kādēļ gan neparūpēties ne tikai par ārējo ainavu, bet arī par mūsu dzīves telpu? Tieši šī vēlme bija sākuma punkts mēbeļu ražošanai.

Uzņēmums, kādu mēs to pazīstam šobrīd, 15 gadu laikā ir attīstījies, krājis pieredzi un izveidojis savus kvalitātes standartus un dizainu tā, lai ražotās mēbeles iekļautos ne tikai Amatciema radītajā vidē un ainavā, bet arī citviet pasaulē. Lai gan uzņēmums ir salīdzinoši jauns, tam ir izdevies izveidot lielisku komandu un panākt sava vārda atpazīstamību Latvijā un ārpus tās robežas.

Šobrīd uzņēmums ražo mēbeles pēc individuāli izstrādāta dizaina, kā arī standarta mēbeles. Klientu īpašo prasību un ideju realizēšanai ir pieejams ekskluzīvs mēbeļu piedāvājums guļbaļķu mājām.

Mēs piedāvājam arī interjera dizaina koncepcijas izstrādi — pilnu pakalpojuma spektru interjera dizaina sfērā.
Uzņēmuma pamatvērtība ir individuāla pieeja klientam, kas iet roku rokā ar mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu.

amatciems ainava landscape пейзаж

Ražošana /aroda vērtības

— Mēbeļu ražotne ir apvienojusi individuālu pieeju klientam un augstus kvalitātes standartus, ko nodrošina pieredze un mūsdienīgas tehnoloģijas. Uzņēmuma viena no izstrādātajām pamatvērtībām ir individualitāte un dabiskums.— Mēbeļu ražotne ir apvienojusi individuālu pieeju klientam un augstus kvalitātes standartus, ko nodrošina pieredze un mūsdienīgas tehnoloģijas. Uzņēmuma viena no izstrādātajām pamatvērtībām ir individualitāte un dabiskums.
— Ražošanas procesā tiek apkopotas un izmantotas ilgstoši uzkrātas un pārbaudītas aroda vērtības un pieredze, kā arī atbilstošas tehnoloģijas, kas produktiem piešķir nevainojamu kvalitāti un unikalitāti.— Ražošanas procesā tiek apkopotas un izmantotas ilgstoši uzkrātas un pārbaudītas aroda vērtības un pieredze, kā arī atbilstošas tehnoloģijas, kas produktiem piešķir nevainojamu kvalitāti un unikalitāti.
— Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir mēbeļu, kāpņu, durvju un citu produktu ražošana no masīva priedes, bērza un ozola koka, kā arī no krāsota un lakota MDF. Pēc izvēles izstrādājumi var būt lakoti, beicēti, vecināti, eļļoti, vaskoti...— Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir mēbeļu, kāpņu, durvju un citu produktu ražošana no masīva priedes, bērza un ozola koka, kā arī no krāsota un lakota MDF. Pēc izvēles izstrādājumi var būt lakoti, beicēti, vecināti, eļļoti, vaskoti...

Dizains

interjera diazins interior design дизайн интерьера
Veidojot interjera un mēbeļu dizainu, par prioritāti tiek uzskatītas klienta vēlmes, individualitāte un vide, kurā tas vēlas dzīvot. Profesionāļu komandas pieredze un izvēlētie risinājumi panāk dabiskumu, harmoniju un funkcionalitāti ne tikai ar formu, bet arī ar materiālu un tā tekstūru.

Portfolio

Projekts Amatciems

mēbeles un interjers privātmājām
www.amatciems.lv

Port Hotel / Hotel Eufrosine

mēbeles, kāpnes un interjers
www.porthotel.lv

Apartamenti — Jūrmalas vilnis

mēbeles, durvis un interjers
www.jurmalas-vilnis.lv

Restorāns — Olive

mēbeles un interjers
www.baata.lv/restorans-olive.html

Hotel Ķirsona muiža — Cigārklubs

mēbeles un interjers
www.lidolauki.lv

Tirdzniecības centrs — Šokolāde

mēbeles un interjers
www.sokoladecentrs.lv

Solāriju studija — Pludmale

mēbeles un interjers
www.pludmale.lv

Privātie apartamenti Maskava, Rublovka

mēbeles, durvis un interjers

Atpūtas komplekss — Senču sils

mēbeles un interjers

© Amatciems Furniture Factory

+ 371 27818181